Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stremev.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stremev.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Akce STREMEVu na Týdnu vzdělávání dospělých 2016 – Středisko mediální výchovy

Letní intenzivní kurz „Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání“

Léto už se blíží a my opět otevíráme letní intenzivní kurzy pro pedagogy zaměřené na využití sociálních sítí ve vzdělávání. Vyberte si ze třech dostupných termínů a přihlaste se zde.

Akce STREMEVu na Týdnu vzdělávání dospělých 2016

Bez názvu

Středisko mediální výchovy se letos stane součástí celostátní akce Týden vzdělávání dospělých 2016, který se koná v týdnu 19. – 23. 9. V rámci tohoto speciálního týdne jsme si pro Vás připravili hned tři akce věnující se mobilním technologiím, mobilní komunikaci, sociálním sítím a jejich pozitivnímu využití pro výchovu a vzdělávání. Všechny akce se uskuteční v budově Teologické fakulty v učebně 3 vždy od 16:00 do 17:30. Díky finanční podpoře Nadace ČEZ jsou všechny akce zdarma. Nezávazně se přihlaste na kliknutím na tento odkaz.

 

Akce střediska v rámci #tydnyvzdelavani

19. 9. Mobilní rodičovství

Workshop „Mobilní rodičovství“ pomůže rodičům lépe používat mobilní technologie a využít je ve prospěch výchovy. Účastníci budou mít možnost vyzkoušet si sociální sítě, které jejich děti nejvíce používají, naučit se je používat a hlavně odhalit skvělé možnosti, které sociální sítě nabízejí.

 

20. 9. Sociální sítě ve zkratce pro pedagogy a vychovatele

Nelíbí se Vám celý ten koncept sociálních sítí? Zkuste navštívit naši přednášku a my se pokusíme změnit Váš názor! Současně se seznámíte s možnostmi využívání sociálních sítí ve vzdělávání a pro zájmové aktivity a budete mít možnost si některé z aktivit i vyzkoušet!

 

22. 9. Sociální sítě jazykem rodičů

Víte, že sociální sítě nejsou jenom Facebook? Přijďte se seznámit i s těmi dalšími, jako je např. Instagram, Snapchat nebo Pinterest a zjistěte, že Vaše děti nemusí na sociální sítě zveřejňovat pouze selfíčka a psát si s kamarády! Sociální sítě nabízejí spoustu rozmanitých možností, které i Vy sami můžete využít.

 

Přidejte se také k naší události na Facebooku a buďte vždy v obraze! V případě jakýchkoli dalších dotazů neváhejte kontaktovat naši lektorku na email dobosiova@tf.jcu.cz.