Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stremev.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stremev.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Druhý běh kurzu Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání – Středisko mediální výchovy

Letní intenzivní kurz „Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání“

Léto už se blíží a my opět otevíráme letní intenzivní kurzy pro pedagogy zaměřené na využití sociálních sítí ve vzdělávání. Vyberte si ze třech dostupných termínů a přihlaste se zde.

Druhý běh kurzu Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání

kuurt

Středisko mediální výchovy Teologické fakulty JU otevírá i v letním semestru kurz Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání určený všem pedagogickým pracovníkům. První běh v letním semestru začne už v sobotu 16. ledna od 9:00. Další kurz se otevře až v polovině dubna. Oproti minulému běhu je aktuální kurz rozdělen na povinnou a nepovinnou část a díky finanční podpoře Nadace ČEZ je jeho cena z původních 2 500 kč snížena na 500 kč. Zvýhodněná cena platí pouze pro rok 2016.

Cíl kurzu ale zůstává stejný – naučit pedagogy orientace v prostředí sociálních sítí ve smyslu jejich funkce a používání, pochopení psychologických, etických a právních souvislostí spojené s jejich používáním dětmi a hlavně naučit pedagogy pracovat se sociálními sítěmi ve vzdělávání ve smyslu přímého zapojení sociálních sítí do vyučování a také ve smyslu řešení výchovných problémů vzniklých jejich používáním.

Malou ochutnávku kurzu můžete shlédnout prostřednictvím následující krátké prezetenace.