Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stremev.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stremev.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Nový kurz má pomoci zlepšit digitální dovednosti dospělých – Středisko mediální výchovy

Letní intenzivní kurz „Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání“

Léto už se blíží a my opět otevíráme letní intenzivní kurzy pro pedagogy zaměřené na využití sociálních sítí ve vzdělávání. Vyberte si ze třech dostupných termínů a přihlaste se zde.

Nový kurz má pomoci zlepšit digitální dovednosti dospělých

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A JINÉ APLIKACE (2)

Středisko mediální výchovy, které se zaměřuje především na vzdělávání pedagogů v oblasti mediální výchovy, otevře v květnu široké veřejnosti nový kurz. Tento kurz má za cíl pomoci dospělým uživatelům mobilních technologií zlepšit své digitální dovednosti a představit mobilní aplikace jako efektivní nástroje pro svůj osobní i profesní život. Kromě sociálních sítí Facebook, Instagram či Pinterest se účastníci seznámí také s aplikací Doodle, Prezi či Mendeley. Kurz poskytne prostor naučit se využívat tyto aplikace na svém vlastním mobilním zařízení, zájemcům je totiž doporučeno přinést si vlastní smartphone či tablet.

Kurz tvoří tři lekce. První setkání proběhne v úterý 9. května od 15 hod na Teologické fakultě. Další dvě lekce pak proběhnou následující dvě úterní odpoledne. Zájemci mají možnost přihlásit se na kurz do neděle 7. května. Poplatek za kurz činí 1000 kč. Pro zaměstnance Jihočeské univerzity je kurz poskytován za sníženou cenu 500 kč.

Podrobné informace o kurzu a přihlášku naleznete zde.