Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stremev.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stremev.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Přednáška „Rodiče a sociální sítě“ v pražském Klubu Pathfinder – Středisko mediální výchovy

Letní intenzivní kurz „Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání“

Léto už se blíží a my opět otevíráme letní intenzivní kurzy pro pedagogy zaměřené na využití sociálních sítí ve vzdělávání. Vyberte si ze třech dostupných termínů a přihlaste se zde.

Přednáška „Rodiče a sociální sítě“ v pražském Klubu Pathfinder

11062714_1023294757708694_2738456455651841068_o

Poslední únorovou sobotu se Středisko mediální výchovy vydalo šířit osvětu z oblasti sociálních sítí mezi pražské rodiče. Na pozvání Klubu Pathfinder jsme pro rodiče připravili přednášku, která rodičům nastínila základní způsoby používání sociálních sítí dětmi. Také představila spoustu druhů sociálních sítích, na kterých se jejich děti ale i oni samotní mohou registrovat a využívat je pro velké množství zajímavých činností. V neposlední řadě se rodiče dozvěděli jakými vývojovými změnami procházejí jejich děti v období mezi 10. – 15. rokem a jak se tyto změny promítají do používání sociálních sítí.

Přednáška se konala na dvou místech zároveň – na Pražském Smíchově a na YouTube, kde ji přihlášení rodiče mohli sledovat díky přímému přenosu. Celá akce akce proběhla ve spolupráci s Klubem Pathfinder a Nadací ČEZ.