Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stremev.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stremev.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Přednáška Sociální sítě pro rodiče – Středisko mediální výchovy

Letní intenzivní kurz „Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání“

Léto už se blíží a my opět otevíráme letní intenzivní kurzy pro pedagogy zaměřené na využití sociálních sítí ve vzdělávání. Vyberte si ze třech dostupných termínů a přihlaste se zde.

Přednáška Sociální sítě pro rodiče

socialni-site-pro-rodice_post

Přijďte se dozvědět víc, než ví Vaše děti!

 

Přednáška je určena všem rodičům, kteří se zajímají o současné sociální sítě, a chtějí zjistit, v jakém virtuálním prostředí mohou jejich děti navazovat a rozvíjet přátelské vztahy, prezentovat sebe sama a utvářet vlastní identitu. Sociální sítě nejsou jenom Facebook, prostředí, jež je často spojováno s pojmy kyberšikana či sdílení citlivých informací, ale je to také Instagram, kde děti zveřejňují své zážitky, YouTube, na němž hledají novodobé idoly a spoustu dalších. Pokud jsou výše uvedené sociální sítě výčtem Vašich znalostí o prostředí sociálních sítí, určitě byste měli navštívit naši přednášku. Na ní se dozvíte o dalších sociálních sítích, jejich pozitivních přínosech, ale i možných rizicích. Také Vám poradíme, jak směřovat Vaše výchovné působení, aby využívání sociálních sítí bylo pro Vaše děti smysluplné a omezili jste rizika na maximum.

Přednáška se uskuteční 1. 12. od 17:00 do 18:30 v budově Teologické fakulty. Vstupné dobrovolné. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na emailovou adresu dobosiova@tf.jcu.cz či telefonicky na tel. číslo 776 496 431.

Pokud chcete vyvěsit plakát k naší akci ve Vaší škole, organizaci či na pracovišti, naleznete ho ke stažení zde.