Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stremev.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stremev.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Středisko mediální výchovy TF JU opět nabídne letní intenzivní kurzy pro pedagogy – Středisko mediální výchovy

Letní intenzivní kurz „Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání“

Léto už se blíží a my opět otevíráme letní intenzivní kurzy pro pedagogy zaměřené na využití sociálních sítí ve vzdělávání. Vyberte si ze třech dostupných termínů a přihlaste se zde.

Středisko mediální výchovy TF JU opět nabídne letní intenzivní kurzy pro pedagogy

IMG_2989

Letní intenzivní kurzy s akreditací MŠMT s názvem „Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání“ se minulé prázdniny setkaly s velkým úspěchem, proto i letos jsou opět v nabídce kurzů Teologické fakulty Jihočeské univerzity. Pedagogové tedy mají opět možnost zajímavým způsobem rozvíjet svoji mediální a digitální gramotnost. Získané znalosti a dovednosti jim umožní zefektivnit implementaci průřezového tématu mediální výchova ve vzdělávání v jakémkoli vyučovacím předmětu.

Kurz je určený zejména pedagogům základních škol. Mnoho informací a zkušeností si mohou odnést ale i učitelé středních škol, volnočasoví pedagogové i akademici. Kurz proběhne hned v několika termínech. Účastníci si mohou vybrat z následujících termínů: 10. – 14. července, 7. – 11. srpna a 14. – 18. srpna vždy od 9:30 do 15 hodin v budově Teologické fakulty. V pěti dnech kurzu se účastníci dozví základní informace o nových médiích, mobilních technologiích, získají hlubší znalosti o sociálních sítích a naučí se základní funkce nejpoužívanějších sociálních sítí. Závěr kurzu je věnován využití nových médií ve vzdělávání a kreativní tvorba vzdělávacích aktivit skrze sociální sítě a jejich komunikační prvky (obrázek, video, hashtag, meme atd.).

Přihlášky a bližší informace o jednotlivých lekcích naleznete zde.

Facebook post_léto